Chceš být moje Affs? klik→ZDE

Červen 2010

Odjézd

30. června 2010 v 12:44 | Riki |  Zase kecám!
Ták je to tu!
Jedu pryč..pápá :D
Teda kapku se tam bojím, ale snad to bude Ok...
Dojedu 16.7. :D(jen pro orientaci :D)
Ještě se chci omluvit Lily, ale ty fotky mi nešly odeslat a tak se nezlob, ale pošlu ti je znovu jak se vrátím (doufám, že ti to nevadí ;-) ...)

Držte mi pěsti a Pápá :D:D

Tak mi to zas jede...

28. června 2010 v 18:30 | Riki |  Zase kecám!
Nazdárek lidičky,
ano, jsem děsná...tedka můj blog stál, proč? Tak za 1.) tedkon mě zlobil blog.cz a nechtělo mě to přihlásit :( ... 2.) ještě předtím jsem neměla čas .. 3.) jsem lenoch :D já za to nemožu, prostě jsem lenoch...
Moc se mi můj blog nelíbí a tak jsem si furt říkala, že si udělám nějaký desing a potom se s někým spojím, aby mi poradil, jak to nastavil..no ale jak jsem říkala jsem lenoch :D a měla jsem plno jiných starostí.
Od čtvrtka jsem byla u babičky a dojela jsem včera, bohužel my teda dostanem vysvědčení až ve středu (někdeří ho dostali už v pátek :( )...
A pozor!! Hnedka ve středu jedu na tábor na 17 dní, takže blog pozastavím, jelikož ty prázdniny budou takový, že  bude furt něco, tak nevím jak bude blog fungovat, ale to tak bude mít určitě většina :D.
Jinak se vám děsně omlouvám za tu gramatiku, ale jsem nějaká unavená :D.
Z posledních sil vás oběhnu, abych zjistila, kdo mě má jako Affko :-/ ... já jsem neměla moc čas obíhat a ani se mi potom nějak nechtělo..
A napište mi prosím do komentářů, kdo to se mnou vydrží a chce  zůstat Affs ;-).
Takže pardón a hezký prázdniny! ;-) .